2020:Θερινές ευχές και αποχαιρετιστήρια

• Σήμερα, 30/6/2020,ημέρα Τρίτη, δώσαμε αποχαιρετιστήριο πάρτυ προς τιμή του αγαπητού συναδέλφου και υποδιευθυντή Γιώργου Σέργη, που συνταξιοδοτείται. Ο Σύλλογος τον ευχαριστεί, για τη σεμνή παρουσία, τη σημαντικότατη προσφορά του στην πολιτιστική ανάδειξη του Σχολείου μας, την οργάνωση και την επικοινωνιακή του διάθεση.
  • Είμαστε σίγουροι ότι ο κύριος Σέργης θα βρει τον τρόπο να προσφέρει από διαφορετικό μετερίζι. Ευχαριστούμε πολύ για τη στήριξή του στις όποιες δυσκολίες της δουλειάς μας! “Ας κρατήσουν οι χοροί “του ως απόηχοι και ως πυξίδες φωτός!
  • Στο δύσκολο διάβα των αποφοίτων μας, ευχόμαστε να τους συνοδεύει η γλαύκα της γνώσης που δόθηκε ως θυμητάρι της  φοίτησής τους στο Σχολείο μας. Καλό Καλοκαίρι, καλά αποτελέσματα και καλή αντάμωση.
  • Ανακοινώνεται στους μαθητές και στους γονείς ότι το Σχολείο θα είναι ανοικτό, κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού κάθε Τετάρτη από 9:00 έως 12:30.

Επισυνάπτεται αρχείο μίας μικρής υπόμνησης πολιτιστικού προγράμματος του παρελθόντος που συντόνιζε ο κύριος Σέργης.